Su Yumuşatma Sistemi – 0507 000 05 06

Su Yumuşatma işlemi “iyon değiştirme” yöntemiyle gerçekleştirilir. Çözünmez katyonik reçine sudaki kalsiyum ve magnezyum iyonlarını tutarak yumuşatma işlemini yapar.
Suyunuzun sertliğini isteğinize bağlı olarak “ 1 “ F’ ın altına kadar düşürebilir.

Tam otomatik kontrol sistemleri ile donatılmış olan bu sistem, zamana bağlı olarak kontrol edilebilmektedir. Sistemde yumuşatma cihazı cihaz üzerinde ayarlanan süre (min. 24 saat ) aralıkları dolduğunda rejenerasyon işlemini gerçekleştirir ve rejenerasyon sonrasında servise girer.Bu sayede insan müdahalesine ihtiyaç duymasızın ve rejenerasyon işlemleri ve servis işlemlerini gerçekleştirir.

Tandem Su Yumuşatma Cihazı - 0507 000 05 06

Kabinet su yumuşatma cihazlarımız tam otomatik kontrol sistemleri ile donatılmıştır. Cihazımız belirli aralıklarla gerekli ters yıkama ve rejenerasyon işlemlerini insan müdahalesine ihtiyaç duymaksızın kendiliğinden yapar.
Yumuşatma kolonunun kapasitesinin dolmasına müteakip hiçbir müdahale olmaksızın rejenerasyon işlemi başlar. Su yumuşatma sistemimizde “İyon Değiştirme “yöntemi ile gerçekleşir. Çözünmez katyonik reçine, sudaki kalsiyum ve magnezyum iyonlarını tutarak yumuşatma işlemini yapar. Suyun sertliğini isteğinize bağlı olarak düşürür. Ürünümüz geri yıkama işleminde tablet tuz kullanmaktadır.

Tandem Su Yumuşatma Cihazı - 0507 000 05 06

Tandem Su Yumuşatma Cihazı – 0507 000 05 06

Cihazımız mineralli makine sınıfına girmekte olup sürekli değişmesi gereken filtre tipi bir aksamı yoktur. Evsel ve küçük kullanıma sahip, düşük maliyete su yumuşatma işlemi yapılmak istenen yerler için idealdir. Evinizde, apartmanınızda giriş suyuna takılarak ev içerisindeki cihazlarınızı korur, uzun ömürlü olmalarını sağlar.

İletişim Bilgilerimiz:

Adres: Özevler Mah. Vatan Cad. No:19/C / Yenimahalle / Ankara

Gsm: 0507 000 05 06

Gsm: 0535 685 10 10

Tel: 0312 911 18 39

Tel: 0850 304 18 39

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s